Bílý kratom

BÍLÝ KRATOM

Bílý nebo také White Kratom se suší mimo sluneční záření v tmavých místnostech ostrova Borneo. Má hrudkovitou strukturu, neboť se mele jen jemně. Bílý kratom je oblíben především u manuálně pracujících nebo sportovců, kteří hledají rychlé a dlouhotrvající povzbuzení pro svůj výkon.

Bílý kratom účinky

Bílý kratom je spojován především s energií, manuální prací a také silou. Mezi hlavní druhy patří White Borneo nebo White Maeng Da, které jsou nejsilnějšími druhy. U nových zákazníků doporučujeme využít starter pack a jednotlivé barvy a druhy mezi sebou porovnat. White Borneo je vhodný pro zkušenější zákazníky a druh Maeng Da si může dopřát i úplný začátečník.

Druhy bílého kratomu

Bílý kratom má mnoho druhů, my nabízíme dva nejsilnější a tedy White Borneo a White Maeng Da. Pokud se chcete dozvědět více o jednotlivých barvách kratomu, navštivte stránku co je kratom nebo blogu článek kratom.

Kratom White Borneo - Nejsilnější druh kratomu

Druh Borneo je označován jako nejsilnější druh kratomu, někdy společně s druhem Super. Je proto ideální volbou pro pravidelné a zkušené kupující. Druh White Borneo je opravdu velmi silný a proto k němu doporučujeme přistupovat s respektem.

Koupit Kratom White Borneo

Kratom White Maeng Da - Nejznámější druh kratomu

Maeng Da je původním druhem kratomu a někdy je označován jako čistá barva. Oblíbenost si získal především svou delší historií. Chcete vyzkoušet bílý kratom? Maeng Da je skvělý první krok, ale i zkušenější zákazník si jej oblíbí pro svoji vysokou sílu.

Koupit Kratom White Maeng Da

Kratom White Bali - Nejuniverzálnější druh kratomu

Druh Bali je označován jako univerzální druh kratomu. Je proto ideální volbou pro začátečníky, kteří hledají energii a motivaci. Vhodný je především pro kreativitu, dobití baterek nebo motivaci.

Koupit Kratom White Bali

Kratom White Super - Silnejší druh kratomu

Druh Super je označován jako silnejší druh mezi bílými kratomy. Je proto ideální volbou pro stálé zákazníky především kvůli své síle. Nejčastěji je spojován s energií a silou.

Koupit Kratom White Super

Kratom White Jongkong - Velmi kvalitní druh kratomu

Druh Jongkong je označován jako velmi kvalitní a méně známý druh mezi kratomy. Název pochází podle stejnojmenné oblasti na ostrově Borneo. Vhodný pro zkušenější sběratele, a je spojován s prací nebo sportem.

Koupit Kratom White Jongkong

DALŠÍ DRUHY KRATOMU

Kratom se dělí na několik barev. Těmito barvami jsou zelená, bílá, červená a žlutá. O těchto barvách si můžeš přečíst více kliknutím na odkaz pod níže. Kratom se také dělí na různé druhy, pokud si o nich chceš přečíst více, tak můžeš například na blogu kratom druhy nebo v popisku každého produktu. Druhy se od sebe liší především v síle, jsou mnohem více individuální než barvy. Proto nelze jednoduše určit přesný rozdíl mezi jednotlivými druhy. Pokud se chceš o kratomu dozvědět více, můžeš si přečíst stránku co je kratom, kde jsou popsány především jednotlivé barvy, nebo zda má kratom účinky. Rozsáhlý článek je dostupný na blogu kratom. Zajímají tě informace ze zahraničních zdrojů? Rádi bychom ti doporučili kratomscience.com

Další barvy a druhy kratomu