Zelený kratom

Zelený kratom

Zelený nebo též green kratom je sušen v zatemnělé místnosti a je velmi silně drcen. Je oblíbený především u lidí, kteří se věnují práci, učení nebo mají rádi zábavu. Je s ním spojena především euforie. Zelený kratom má široké využití, což z něj činí velmi oblíbenou barvou.

Zelený kratom účinky

V souvislosti se zeleným kratomem je nejčastěji zmiňována euforie, stimulace a také energie. Účinky jsou velmi individuální, proto nelze zcela jasně vymezit a stanovit, jaký je jednotlivý druh nebo barva. Z tohoto důvodu je nejlepší si jej zakoupit a vyzkoušet. Zelený kratom, konkrétně druh Green Bali, je nejlepším rozhodnutím pro začátečníky.

Kratom Green Super - nejsilnější kratom

Druh Borneo je označován jako vůbec nejsilnější druh. Proto je ideální volbou pro pravidelné a zkušené kupující. V menším množství je podobný druhu Bali.

Koupit Kratom Green Super

Kratom Green Maeng Da - Nejznámější kratom

Původní a velmi známý druh, který je mnohdy označován za „čistou“ barvu. Je oblíben především pro svou historii a sílu. Ideální pro zkušené odběratele a srovnání barev.

Koupit Kratom Green Maeng Da

Kratom Green Bali - Nejoblíbenější kratom

Bali je nejoblíbenějším druhem – především pro své široké využití. Je ideální pro začátečníky, u stálých zákazníků je také velmi oblíbený.

Koupit Kratom Green Bali

DALŠÍ DRUHY ZELENÉHO KRATOMU

Mezi méně známé druhy kratomu se řadí například Entikong, Elephant, Ketapang a Bentuangie. Ačkoli jsou druhy méně známé, každý má své výhody, o kterých se můžeš více dozvědět níže. Hledáš více informací o kratomu? Navštiv naši stránku co je kratom

Co je kratom

Kratom Green Entikong - Lepší komunikace

Druh Entikong je silou srovnatelný především s druhem Bali. Je oceňován především lidmi, kteří rádi komunikují s ostatními.

Koupit Kratom Green Entikong

Kratom Green Elephant - Zlepšení nálady

Kratom Green Elephant je nejvíce podobný kratomu Maeng Da. Je slabší, ale jeho nákup Vám výrazně zvedne náladu.

Koupit Kratom Green Elephant

Kratom Green Ketapang - Společník na párty

Ketapang je druhem, který se nejvíce podobá především druhu Borneo. Je velmi silný a někteří si s jeho nákupem spojují také euforii.

Koupit Kratom Green Ketapang

Kratom Green Bentuangie - Parťák na učení

Tento druh je velmi oblíben především u studentů. Mírně se liší od ostatních zelených druhů, dal by se přirovnat spíše ke žlutému kratomu.

Koupit Kratom Green Bentuangie

DALŠÍ DRUHY ZELENÉHO KRATOMU

Kratom se dělí na několik barev. Těmito barvami jsou zelená, bílá, červená a žlutá. O těchto barvách si můžeš přečíst více kliknutím na odkaz pod jednotlivými barvami níže. Kratom se také dělí na různé druhy, pokud si o nich chceš přečíst více, tak můžeš například na blogu kratom druhy nebo v popisku každého produktu, zkus například u Red Borneo! Druhy se od sebe liší především v síle, jsou mnohem více individuální než barvy. Proto nelze jednoduše určit přesný rozdíl jednotlivými druhy. Pokud se chceš o kratomu dozvědět více, můžeš si přečíst stránku co je kratom, kde jsou popsány především jednotlivé barvy, nebo zda má kratom účinky. Rozsáhlý článek je dostupný na blogu kratom. Zajímají tě informace ze zahraničních zdrojů? Rádi bychom ti doporučili kratomscience.com

Další barvy a druhy kratomu