Žlutý kratom

ŽLUTÝ KRATOM

Žlutý, zlatý nebo gold kratom jsou označení pro kratom, jehož listy mají zlatavou barvu. Žlutá barvy je docílena jeho stářím, tak jako listy stromů žloutnou na podzim. Nejčastěji se získává se ze stromů se zelenými nebo červenými žilkami. Tento druh je používán především k dlouhé a náročné práci.

Žlutý Kratom účinky

Zlatý kratom je spojován především s velmi dlouhým trváním. Je vhodným společníkem k dlouhé a náročné práci, kterou musíš rychle dokončit. Jeho nejlepším druhem je Gold Bali a proto jej také nabízíme. Pro nové zákazníky doporučujeme pro vyzkoušení využít starter pack a jednotlivé barvy a druhy mezi sebou porovnat.

Druhy žlutého kratomu

Žlutý kratom má několik druhů a obecně se jedná o méně používanou barvu, ale zato velmi praktickou a oblíbenou u zkušených odběratelů. Náš obchod proto nabídí i tuto barvu v několika druzích.

Kratom Gold Bali - Nejuniverzálnější druh kratomu

Kratom Bali je oblíbenějším druhem především pro široké využití. Je ideální pro začátečníky, ale je oblíben také u stálých a zkušených zákazníků. Gold Bali je ideální, neboť je podobný jak bílému, tak zelenému kratomu.

Koupit Kratom Gold Bali

Kratom Gold Maeng Da - Nejznámější druh kratomu

Maeng Da je původním druhem kratomu a někdy je označován jako čistá barva. Oblíbenost si získal především svou delší historií. Chcete vyzkoušet žlutý kratom? Maeng Da je skvělý první krok, ale i zkušenější zákazník si jej oblíbí pro svoji vysokou sílu.

Koupit Kratom Gold Maeng Da

Kratom Gold Borneo - Nejsilnější druh kratomu

Druh Borneo je označován jako univerzální druh kratomu. Je proto ideální pro začátečníky i zkušené odběratele, kteří hledají delší trvání. Vhodný je především pro Energii, motivaci nebo kreativitu.

Koupit Kratom Gold Borneo

Kratom Gold Jongkong - Velmi kvalitní druh kratomu

Druh Jongkong je označován jako velmi kvalitní a méně známý druh napříč barvami kratomu. Název pochází podle stejnojmenné oblasti na ostrově Borneo. Vhodný pro zkušenější sběratele předešvším pro svou sílu. Ve spojitosti s ním se hovoří o dlouhé práci a ideálním výkonu.

Koupit Kratom Gold Jongkong

DALŠÍ DRUHY KRATOMU

Kratom se dělí na několik barev. Těmito barvami jsou zelená, bílá, červená a žlutá. O těchto barvách si můžeš přečíst více kliknutím na odkaz pod níže. Kratom se také dělí na různé druhy, pokud si o nich chceš přečíst více, tak můžeš například na blogu kratom druhy nebo v popisku každého produktu. Druhy se od sebe liší především v síle, jsou mnohem více individuální než barvy. Proto nelze jednoduše určit přesný rozdíl mezi jednotlivými druhy. Pokud se chceš o kratomu dozvědět více, můžeš si přečíst stránku co je kratom, kde jsou popsány především jednotlivé barvy, nebo zda má kratom účinky. Rozsáhlý článek je dostupný na blogu kratom. Zajímají tě informace ze zahraničních zdrojů? Rádi bychom ti doporučili kratomscience.com

Další barvy a druhy kratomu