CéBéDé olej

CO JE CéBéDé?

CéBéDé, chemická zkratka pro cannabidiol, je sloučenina z rostliny Cannabid sativa, která je podle americká národní lékařské knihovny spíše známá jako marihuana.
Tato látka se na trhu nejčastěji vyskytuje ve formě oleje. Ten slouží k navození pocitu relaxace a klidu. Na rozdíl od svého bratrance THC, což je hlavní účinná látka v marihuaně, není CéBéDé psychoaktivní. To znamená, že po konzumaci nemáte změněné stavy vědomí a můžete například legálně řídit automobil, či jít do práce.

ÚČINKY

LEPŠÍ SPÁNEK

CéBéDé zlepšuje spánkové poruchy jako v různých fázích tedy v oblasti REM spánku. To se týká fáze, kdy se zdají sny a CéBéDé pomáhá proti špatnému spánku, který bývá v této fázi spojován s nočními můrami.

OCHRANA MOZKU

CéBéDé snižuje příznaky a chrání před vznikem některých neurologických poruch. Díky působení na endokanabinoidní systém poskytuje ochranu před nemocemi jako epilepsie, Parknisonova nebo Alzheimerova nemoc.

SNIŽUJE ÚZKOST A DEPRESI

Výzkumy v oblasti psychických problémů jako jsou deprese nebo úzkosti ukázaly pozitivní výsledky při zkoumání vlivu na mozkové receptory. Ty jsou zásobovány více serotoninem, který reguluje náladu a sociální chování.

POMÁHÁ PROTI AKNÉ

Jako pomoc proti akné funguje také CéBéDé, které působí protizánětlivě a zabraňuje aktivaci látek působících na akné. Dále také zabraňuje buňkám mazových žláz vylučovat nadměrné množství mazu.

Další účinky

DALŠÍ ÚČINKY

MŮŽE PROSPĚT ZDRAVÍ SRDCE

Jedním z možných důsledků užívání CéBéDé je snížení krevního tlaku. Látka CéBéDé v kombinaci s dalšími kanabidioly snižuje stres a působí antioxidačně tedy čistí tělo od škodlivých látek.

LEPŠÍ REGENERACE

CéBéDé vede ke zvýšení kvality spánku, který je pro podporu regenerace klíčový. Zároveň však snižuje záněty v těle a zabraňuje poškození svalů. Snižuje křeče a napětí a zároveň svaly uvolňuje. Taktéž blokuje receptory bolesti.

POSILUJE IMUNITNÍ SYSTÉM

Na imunitní systém působí CéBéDé pozitivně díky ovlivňování počtu bílých krvinek, které jsou pro správnou obranyschopnost klíčové. CéBéDé pomáhá při léčbě chronických zánětů a autoimunitních onemocněních.

ULEVUJE OD BOLESTI

Působením na endokanabioidní systém ulevuje tělu od bolesti působením na určité části mozku. Takto působí především v kombinaci s dalšími látkami z rostliny konopí tedy v širokospektrálním oleji. Přírodní alternativa prášků proti bolesti.

Přejít na CéBéDé šišky

DÁVKOVÁNÍ

Kapáním pod jazyk:

CéBéDé kapky aplikujeme pod jazyk, vydržíme alespoň 60 sekund, než polkneme. CéBéDé olej je ideální aplikovat podle tělesné hmotnosti, obecně se doporučuje 1-3 kapky. CéBéDé účinky se dostaví zhruba po 10-20 minutách s trváním asi 6 hodin. CéBéDé kapky lze aplikovat vícekrát denně.

Přidáním do jídla:

Přidejte požadované množství kapek do svého oblíbeného jídla či pití (může to být čistá voda i horký čaj). Účinky se dostaví zhruba po 2 hodinách a mohou trvat až po dobu 6-ti hodin.

Přejít na CéBéDé oleje

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

NEJKVALITNĚJŠÍ FULLSPECTRÁLNÍ OLEJ

Oleje se mezi sebou liší množstvím různých kanabidiolů. Každá z těchto látek má nějaký jiný účinek. Nejvhodnější je širokospektrální CéBéDé olej, který obsahuje všechny kanabidioly a jeho efekt je díky synergii nejlepší.

CERTIFIKACE ORGANIC

Naše oleje splňují přísné normy pro certifikování jako organické, tedy nejvyšší možný standard. Organic je označení pro pěstování, ve kterém jsou striktně zakázány chemické látky jako pesticidy, herbicidy, a jiná chemická hnojiva.

LABORATORNĚ TESTOVÁNO V EU

Tento olej je testován nezávislými evropskými certifikačními společnostmi a je tedy zárukou vysoké kvality. Ten je označen EU organic, která certifikuje pouze výrobky z EU a dohlíží na nejvyšší kvalitu.

BEZ UMĚLÉHO VYLEPŠENÍ

Naše CéBéDé oleje jsou přírodní a nejsou nijak chemicky upravovány. Znakem kvality je počet všech látek, ne pouze CéBéDé. To bývá u vyšších koncentrací přidáváno uměle a olej tedy postrádá synergický efekt všech látek.

CERTIFIKACE

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

CéBéDé OLEJ 10%

Koupit CéBéDé OLEJ

CéBéDé OLEJ 15%

Koupit CéBéDé OLEJ

CéBéDé KVĚTY

Koupit CéBéDé KVĚTY

NEVYHOVUJE TI CéBéDé OLEJ?

Máš zájem o další nebo jiné zajímavé doplňky stravy? Podívej se na náš široký sortiment výživových doplňku či jiných produktů.

Vybrat