Ashwagandha Organic kapsle

499 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Ashwagandha ve formě kapslí 

  • Pozitivně působí na hladinu kortizolu, což může vést k lepší náladě
  • Napomáhá tělu odolávat a lépe se přizpůsobovat stresu
  • Může přispívat ke zlepšení paměti a pozornosti
  • Podílí se na podpoře imunitního systému
  • 100% Organická kvalita 

Obsahuje 100 kapslí, 1 kapsle obsahuje 500 mg ashwagandhy. 

nevíš co je ashwagandha?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ashwagandha, často označována jako indický ženšen, je klíčová bylina v ajurvédské medicíně. Tento produkt nabízí celou řadu výhod pro zlepšení celkového zdraví a pohody. Ovlivňuje hladiny hormonů v těle, například kortizol, navíc podporuje produkci neurotransmiterů pro zlepšení duševních funkcí. Je ideální pro ty, kteří hledají přirozenou podporu pro imunitního systému, duševního zdraví, kvalitu spánku nebo zvýšení fyzické výkonnosti. Přidáním našeho produktu do vašeho života objevíte a využijete jeho sílu a prospěch.

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

FORMA TABLET

Tento produkt, tak jako většina, je v Bio kvalitě, tedy v té nejvyšší možné. Na kvalitě nám jednoduše záleží a věříme, že i Vám.

PEČLIVÝ VÝBĚR DODAVATELE

Věříme, že kvalita a kontrola jsou velmi důležité, proto jsou naše výrobky zpracovány a přísně kontrolovány v EU.

VYSOKÝ OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK

S vysokým obsahem účinných látek je cenným doplňkem stravy pro podporu imunitního systému, fyzického a duševního zdraví.

CERTIFIKACE BIO A ORGANIC

Ashwagandha splňuje nejpřísnější normy a je certifikována jako bio organic, a to mezinárodně uznávanými certifikačními autoritami jako je USDA.

ÚČINKY

Zlepšuje duševní zdraví

Ashwagandha zvyšuje účinky GABA, což zmírňuje úzkosti a deprese. Tím posiluje duševní zdraví, snižuje stres a pomáhá vytvářet klidný stav mysli.

Zlepšuje kognitivní funkce mozku

Stimuluje produkci acetylcholinu, tím podporuje učení, paměť a schopnost soustředit se. Také zlepšuje celkové kognitivní schopnosti.

Zvyšuje fyzickou výdrž a vytrvalost

Zvyšuje produkci ATP, což zvyšuje energii a aerobní kapacitu. To přispívá k lepší fyzické výdrži, vytrvalosti a podporuje svalový růst.

Podpora imunitního systému

Pomáhá produkci lymfocytů, typu bílých krvinek, což posiluje imunitní reakci těla, čímž podporuje obranné mechanismy proti infekcím.

Další účinky

Dávkování

Doporučená denní dávka je 1–2 kapsle za den. Je vhodné začít s nižší dávkou, kterou můžete postupně zvyšovat. Užívání před jídlem může urychlit absorpci a účinky, ale může také podráždit žaludek. S jídlem nebo po něm je konzumace bezpečnější, protože snižuje riziko zažívacích potíží a může zlepšit vstřebávání. Rozhodnutí o čase užívání může být ovlivněno individuálními potřebami těla.

Posunout nahoru

Jak správně psát název Ashwagandha?

Ashwagandha je někdy také psaná jako ašvaganda, ašwaganda, ašvagandha, ashaganda. Přesný způsob psaní se může lišit v závislosti na transliteraci z sanskrtu do latinky, ale nejběžnější a široce přijímaná forma je "Ashwagandha". Tento název pochází ze sanskrtu, kde "ashwa" znamená kůň a "gandha" znamená vůně, což odkazuje na silnou vůni kořene byliny Ashwagandha. Je známá také pod svým botanickým názvem Withania somnifera a má řadu přezdívek, včetně "indického ženšenu" nebo "zimní třešně".

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Nevyhovuje ti Ashwagandha?

Máš zájem o další nebo jiné zajímavé doplňky stravy? Podívej se na náš široký sortiment výživových doplňku či jiných produktů.

Vybrat

Doplňkové parametry

Kategorie: Ashwagandha
Hmotnost: 0.1 kg
Typ produktu: Doplňky stravy, Sex a libido

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: