Gotu Kola

Gotu Kola

Gotu kola, kterou možná znáte i pod názvem pupečník asijský, je léčivá rostlina původem z Asie. V některých kulturách je gotu kola považována za "rostlinu dlouhověkosti", protože se věří, že podporuje dlouhý a zdravý život. Má silné antioxidační vlastnosti a je schopna podporovat zdraví nervového systému. Je také známá pro své pozitivní účinky na paměť, koncentraci a myšlení. Gotu kola je díky svým protizánětlivým a hojivým vlastnostem používána k léčení drobných ran a ke zlepšení pokožky.

Pro koho je vhodná?

Gotu kola je vhodná pro lidi s problémy s pamětí a koncentrací, jedince s úzkostí a depresí, lidí trpící problémy cévní soustavy a pro ty, kteří chtějí zlepšit pokožku. Může pomoci zlepšit kognitivní funkce, snížit úzkost a depresi, posílit cévní systém a podporovat hojení kůže.

ÚČINKY

Podporuje paměť

Gotu kola může zlepšovat paměť a kognitivní funkce tím, že má schopnost aktivovat protein BDNF. Ten se podílí na zachování a růstu mozkových buněk.

Normalizuje činnost cévní soustavy

Přispívá k normalizaci činnosti cévní soustavy tím, že podporuje zdravý krevní oběh a tvorbu kolagenu, což je klíčové pro zdraví cév.

Zlepšuje trávení

Gotu kola podporuje trávení tím, že v našem těle stimuluje zdravou střevní mikroflóru, snižuje záněty a pomáhá tělo detoxikovat.

Podporuje imunitní systém

Podporuje zdraví imunitního systému tím, že zvyšuje produkci bílých krvinek, které hrají klíčovou roli v obraně těla proti infekcím a nemocem.

Další účinky

DALŠÍ ÚČINKY

Zlepšuje dýchací systém

Její protizánětlivé vlastnosti pomáhají zmírnit příznaky respiračních onemocnění a tím zlepšuje dýchání a celkovou funkci dýchacího systému.

Zkvalitňuje zdraví kůže

Gotu kola může zkvalitňovat zdraví kůže tím, že podporuje produkci kolagenu a bojuje proti volným radikálům v našem těle.

Podporuje zdraví nervového systému

Gotu kola má neuroprotektivní účinky, které podporují zdraví nervového systému a může pomoci v prevenci neurodegenerativních onemocnění.

Podporuje chuť k jídlu

Může podporovat chuť k jídlu tím, že stimuluje produkci žaludečních šťáv a enzymů, tím snižuje nepohodlí spojené s některými zažívacími potížemi.

Koupit GOTU KOLA

Proč vybrat

Gotu kola je výjimečná rostlina s mnoha zdravotními výhodami. Pomáhá zlepšovat koncentraci a duševní stabilitu. Její podpora kognitivních funkcí je cenná při přípravě na zkoušky nebo při zvládání náročných úkolů. Také podporuje zdraví kůže, srdce, cév a posiluje imunitní systém. Je také bezpečná a cenově dostupná, což z ní dělá ideální volbu pro vaše zdraví.

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

Pečlivý výběr dodavatelů

Pečlivě vybíráme a dovážíme od ověřeného dodavatele, se kterým máme zkušenosti a můžeme říci, že jejich kvalita je prémiová.

Forma tablet

Naše tablety jsou nejen účinné, ale také mají velmi jemnou chuť. Užívání je snadné a příjemné, což zvyšuje pohodlí při každodenním užívání.

Vysoký obsah účinných látek

S vysokým obsahem účinných látek je gotu kola cenným doplňkem stravy pro podporu mozku, imunitního systému, trávicího systému a celkového zdraví.

Kvalitní balení

Gotu kola je zabalena ve znovuuzavíratelném doypack sáčku, který chrání obsah před vlivy slunce a vlhkostí a zaručuje nejvyšší kvalitu.

Koupit GOTU KOLA

Dávkování

Doporučená denní dávka je 1 až 2 tablety denně 20 minut před jídlem s dostatečným množstvím tekutin. Je důležité mít na paměti, že účinky se mohou individuálně lišit. Vždy dodržujte doporučené denní dávkování a nepřekračujte ho. Gotu kola není určena pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Složení

Naše tablety obsahují 100% Centella asiatica herba, s obsahem 320 mg na jednu tabletu. Její obal je tvořen z HPMC. Gotu kola obsahuje terpeny, flavonoidy, alkaloidy , vitamin C a důležité minerály jako vápník, železo a draslík, které jsou důležité pro tělesné funkce. Vše je rostlinného původu, tím pádem jsou vhodné pro vegetariány a vegany.

Alergeny

Gotu kola je obecně považována za bezpečnou rostlinu a zřídka způsobuje alergické reakce. Nicméně, při jakékoli alergii nebo citlivosti na konkrétní látky doporučujeme kontaktovat odborníka nebo lékaře.

Koupit GOTU KOLA

Související produkty

Ženšen pravý

Koupit ŽENŠEN

Nevyhovuje ti Gotu Kola?

Máš zájem o další nebo jiné zajímavé doplňky stravy? Podívej se na náš široký sortiment výživových doplňku či jiných produktů.

Vybrat