Maca

MACA PERUÁNSKÁ

Maca Peruánská je někdý též zvaná jako peruánský ženšen nebo viagra. Roste ve vysoké nadmořské výšce přes 4 tisíc metrů nad mořem, kde nepřežije mnoho rostlinných a živočišných druhů. Odedávna byla součástí stravy indiánů obývajících náhorní plošinu Peruánských And. Inkové a jejich válečníci užívali Macu ke zvýšení energie, vitality a síly v boji, stejně jako afrodiziakum zvyšující libido. Maca jim také umožňovala přežívat ve vysokých nadmořských výškách, kde je nedostatek kyslíku a panují nehostinné podmínky.

CO MACA UMÍ?

Maca Peruánská je známa díky schopnostem podpořit vitalitu a plodnost. Zajímavostí je, že u každého pohlaví působí odlišně. U žen přispívá především k nastolení hormonální rovnováhy, která vede k lepším sportovním, duševním, ale i sexuálním schopnostem. U mužů zvyšuje předeším sportovní a pracovní výkony. Posiluje také imunitu, zvyšuje energii a vitalitu a zlepšuje zdraví. Maca také může zlepšovat akné, pokud je způsobeno hormonální nerovnováhou. Je známá jako přírodní pomocník při problémech s plodností a sexuálním výkonem.

Přejít do obchodu

ÚČINKY

FYZICKÉ A DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

Vyrovnává stresové hormony do optima, čímž reguluje reakci na stresové situace a snižuje následnou úzkost.

ZLEPŠUJE SPORTOVNÍ VÝKON

Maca zlepšuje sportovní výkon a je vhodná pro všechny druhy sportovců. Obsahuje přírodní protein, je tedy vhodná pro nabrání svalové hmoty a síly.

PODPORUJE HORMONÁLNÍ SYSTÉM

Maca je spojováná s pozitivními účinky na mužské i ženské pohlavní hormony, díky vysokému počtu fytoestrogenů nastoluje hormonální rovnováhu.

VYTRVALOST A VITALITA

Maca jako silný adaptogen působí pozitivně na fyzický a mentální výkon organismu a zlepšuje vytrvalost a vitalitu organismu.

DALŠÍ ÚČINKY

PLODNOST A SEXUALITA

Souvisí s duševní pohodou a pozitivním účinkem na pohlavní hormony. Je známá jako přírodní pomocník při problémech s plodností.

PROTINÁDORNÍ ÚČINKY

Díky vysokému počtu antioxidantů a aminokyselin působí pozitivně na lidský organismus a má protizánětlivé účinky.

DODÁVÁ ENERGII

Účinky vedou ke zvýšení a zlepšení fyzických výkonů v v krátkém a delším horizontu. Působí na člověka tak, že se cítí svěžejší a má více energie.

POMÁHÁ PROTI AKNÉ

Maca se používá také při problémech s akné. Díky změně hormonálních procesů v těle může působit pozitivně a zabraňovat buňkám v přílišné tvorbě mazu.

PRO KOHO JE MACA VHODNÁ

Maca je vhodná pro několik různých skupin. Tou první jsou lidé s hormonální nerovnováhou, stresem nebo pro ženy v menopauze. Další skupinou jsou osoby s problémem plodnosti nebo sexuality obecně. Prospěšná je však také pro sportovce pro zlepšení jejich výkonu. Díky Aceloře je prospěšná pro lepší vitalitu člověka dodáním vitamínu C v přírodní formě. Díky nastolování hormonální rovnováhy může pomáhat v boji proti akné.

Posunout nahoru

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

BIO KVALITA

Tento produkt, tak jako většina je v Bio kvalitě, tedy té nejvyšší možné. Na kvalitě nám jednoduše záleží a věříme, že i Vám.

VYPĚSTOVÁNO V PERU

Na rozdíl od některých levných náhražek byla tato Maca vypěstována v zemi svého původu - v Peru, v nadmořské výšce 4250 m. To zajištuje nejvyšší možnou kvalitu.

VŠECHNY BARVY MACY

Maca se dělí na tři různé barvy s odlišnými účinky. Optimální kombinace všech druhů Macy je vhodná pro širokou veřejnost.

S PŘÍRODNÍ ACELOROU

Plody Acelory jsou nejlepším zdrojem přírodního vitamínu C, který je navíc dobře vstřebatelný. V porovnání s pomerančem obsahuje tohoto vitamínu 30x více .

DRUHY

Maca má tři druhy respektive různé barvy kořene. Žlutá Maca působí jako afrodiziakum, dodává energii, podporuje vitalitu, plodnost a nastoluje hormonální rovnováhu. Červená Maca je nejvznácnější a má především protinádorové účinky díky vysokému množství anitoxidantů. Třetí barvou je černá, která pomáhá zvyšovat energii, podporuje plodnost a libido, ale také pomáhá zlepšovat kvalitu spánku a soustředění.

MACA PERUÁNSKÁ DÁVKOVÁNÍ

V prvním týdnu:

V prvním týdnu užívejte jednu tabletu denně. Po pár dnech přidejte druhou. Nejlepší je k jídlu a zapít dostatečným množstvím vody.

Po dvou až třech týdnech:

V dalších týdnech můžete zvýšit dávkování na 2-4 tablety denně, ideálně rozvrhnout do více částí dne. Opět nejlépe k jídlu a zapít dostatečným množstvím vody.