Maca

MACA PERUÁNSKÁ

Maca Peruánská, někdy též zvaná jako peruánský ženšen. Roste ve vysoké nadmořské výšce přes 4 tisíc metrů nad mořem, kde nepřežije mnoho druhů, a je těžko přístupná i pro člověka. Odedávna byla součástí stravy indiánů obyvájícíh náhorní plošinu Peruánských And. Inkové a jejich válečníci užívali Macu ke zvýšení energie, vitality a síly v boji, stejně jako afrodiziakum zvyšující libido. Maca jim také umožňovala přežívat ve vysokých nadmořských výškách, kde je nedostatek kyslíku a panují nehostinné podmínky.

CO MACA UMÍ?

Maca Peruánská je známa díky schopnostem a to jak u mužů tak u žen kdy u každého pohlaví působí mírně odlišně. Především se však jedná o nastolení hormonální rovnováhy, která vede k lepším sportovním, duševním, ale i sexuálním schopnostem organis. Posiluje také imunitu a lepší zdraví, ale zlepšuje i akné a má spoustu dalších pozitivních vlastností..

Přejít do obchodu

ÚČINKY

FYZICKÉ A DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

Vyrovnává stresové hormony do optima, čímž reguluje reakci na stresové situace a snižuje následnou úzkost.

ZLEPŠUJE SPORTOVNÍ VÝKON

Maca zlepšuje sportovní výkon a je vhodná pro všechny druhy sportovců. Obsahuje přírodní protein, je tedy vhodná pro nabrání svalové hmoty a síly.

PODPORUJE HORMONÁLNÍ SYSTÉM

Pozitivní účinek na pohlavní mužské i ženské pohlavní hormony díky vysokému počtu fytoestrogenů nastoluje hormonální rovnováhu.

VYTRVALOST A VITALITA

Maca jako adaptogen působí na adaptaci organismu na fyzický, ale i mentální výkon, který pozitivně ovlivňuje k lepším výkonům.

DALŠÍ ÚČINKY

PLODNOST A SEXUALITA

Souvisí s duševní pohodou a pozitivním účinkem na pohlavní hormony. Je známá jako přírodní pomocník při problémech s plodností.

PROTINÁDORNÍ ÚČINKY

Díky vysokému počtu antioxidantů, ale také aminokyselin působí pozitivně na lidský organismus a sice protizánětlivě.

DODÁVÁ ENERGII

Účinky vedou ke zvýšení a zlepšení fyzických výkonů v v krátkém a delším horizontu. Působí na člověka tak, že se cítí svěžejší a má více energie.

POMÁHÁ PROTI AKNÉ

Maca se používá také při problémech s akné. Díky nastolování hormonální rovnováhy v těle může působit pozitivně a zabraňovat buňkám v přílišné tvorbě mazu.

Koupit MACU

PRO KOHO JE MACA VHODNÁ

Maca je vhodná pro několik různých skupin. Tou první jsou lidé s hormonální nerovnováhou, stresem nebo například v menopauze. Další skupinou jsou osoby s problémem plodnosti nebo sexuality obecně. Prospěšná je však také pro sportovce pro zlepšení jejich výkonu. Obecně je prospěšná pro lepší vitalitu člověka. Díky nastolení hormonální rovnováhy může pomáhat také proti akné.

Posunout nahoru

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

BIO KVALITA

Tento produkt, tak jako většina je v Bio kvalitě, tedy té nejvyšší možné. Na kvalitě nám jednoduše záleží a věříme, že i Vám.

VYPĚSTOVÁNO V PERU

Na rozdíl od některých levných náhražek byla tato Maca vypěstována v zemi svého původu - v Peru v nadmořské výšce 4250 m. To zajištuje nejvyšší možnou kvalitu.

VŠECHNY BARVY MACY

Maca se dělí na tři různé barvy a každá s odlišnými účinky. Optimální kombinace všech druhů je vhodná pro širokou veřejnost.

SUPER KVALITA ZA SKVĚLOU CENU

Naše maca je ve velmi vysoké kvalitě a zároveň jí nabízíme za výhodnou a velmi příznivou cenu.

Koupit MACU

DRUHY

Maca má tři druhy respektive různé barvy kořene. Žlutá Maca působí jako afrodiziakum, dodává energii, podporuje vitalitu, plodnost, nastoluje hormonální rovnováhu. Červená Maca je nejvznácnější a má především protinádorové účink díky vysokému množství anitoxidantů. Třetí barvou je černá, která pomáhá zvyšovat energii, podporuje plodnost a libido, ale také pomáhá zlepšovat kvalitu spánku, soustředění.

MACA PERUÁNSKÁ DÁVKOVÁNÍ

V prvním týdnu:

V prvním týdnu užívejte jednu tabletu denně. Po pár dnech přidejte druhou. Nejlepší je k jídlu a zapít dostatečným množstvím čisté vody.

Po dvou až třech týdnech:

V dalších týdnech můžete zvýšit dávkování na 2-4 tablety denně, ideálně rozvrhnout do více částí dne. Opět nejlépe k jídlu a zapít dostatečným množstvím vody.

Související produkty

Ashwagandha

Koupit ASHWAGANDHU

Cordyceps

Koupit CORDYCEPS

Nevyhovuje ti Maca?

Máš zájem o další nebo jiné zajímavé doplňky stravy? Podívej se na náš široký sortiment výživových doplňku či jiných produktů.

Vybrat