Černucha

Černucha setá

Černucha setá je rostlina z čeledi pryskyřníkovité, která se pěstuje v Asii a na Blízkém východě. Rostlina se používá v tradiční medicíně již po staletí, především k léčbě různých zdravotních problémů. Pomáhá léčit astma, akné, alergie a podporuje náš imunitní systém i srdeční funkci. Podle Mohamedova učení chrání černucha před všemi nemocemi a proto vyznavači islámu používají každého dne špetku semene v medu. Neměla by se užívat jako náhrada za lékařskou péči a před užitím by se mělo konzultovat s odborníkem, zejména pokud užíváte jiné léky nebo trpíte nějakým zdravotním problémem.

Co Černucha obsahuje

Černucha setá obsahuje mnoho účinných látek, jako jsou thymochinon,omega-3 mastné kyseliny a vitamíny A, B, C a má mnoho potenciálních zdravotních přínosů. Tyto látky mají antioxidační, protizánětlivé a protirakovinné vlastnosti, což z ní dělá populární prostředek v boji proti mnoha zdravotním problémům. Také se používá především jako přírodní prostředek k léčbě různých druhů alergií a zánětů, jako jsou astma, ekzémy, artritida a akné.

ÚČINKY

ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ SRDCE

Pomáhá snižovat krevní tlak, hladinu cholesterolu a cukru v krvi, což jsou faktory rizika srdečních onemocnění.

PODPORA IMUNITNÍHO SYSTÉMU

Je známá svými posilujícími vlastnostmi pro imunitu díky bohatému obsahu antioxidantů a látek, které podporují boj proti infekcím a nemocem.

ZLEPŠENÍ TRÁVENÍ

Účinně reguluje trávicí procesy a zmírňuje příznaky trávicích problémů, jako jsou nadýmání a průjem.

ZLEPŠENÍ KVALITY KŮŽE A VLASŮ

Černucha obsahuje látky, které mohou pomoci zlepšit stav kůže a vlasů, díky čemuž je chrání před škodlivými vlivy prostředí.

Další účinky

DALŠÍ ÚČINKY

POMOC PŘI REDUKCI VÁHY

Užitečný doplněk stravy pro ty, kteří se snaží zhubnout. Díky schopnosti snižovat chuť k jídlu a podpoře metabolismu.

OCHRANA JATER

Chrání játra před poškozením a podporuje jejich zdraví a funkci.Neutralizuje volné radikály a také obsahuje látky stimulující tvorbu nových jaterních buněk.

ZLEPŠENÍ SPÁNKU A NÁLADY

Černucha může pomoci zlepšit kvalitu spánku a nálady díky svému obsahu tryptofanu, který je základ hormonu štěstí serotoninu.

LÉČBA ASTMATU

Obsahuje thymochinon, který je protizánětlivý a může pomoci snížit zánět v průduších, což může vést ke zlepšení průchodnosti vzduchu.

Koupit ČERNUCHU

Dávkování Černuchy

Dávkování závisí na věku, zdravotním stavu a dalších lécích, které užíváte. Pro dospělé se obecně doporučuje užívat 3-4 tablety denně, zatímco děti ve věku 3-11 let a těhotné ženy by měly užívat nižší dávku - 1-2 tablety denně. Pokud trpíte chronickými zdravotními problémy, můžete dávku zvýšit. Vždy zapijte s dostatečným množstvím tekutin. Před použitím je vhodné poradit se s odborníkem.

Posunout nahoru

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

FORMA TABLET

Naše tablety s olejem z černuchy seté, mají velmi příjemně jemnou chuť a také umožňují snadné a příjemné užívání.

KONTROLOVÁNO V EU

Věříme, že kvalita a kontrola jsou velmi důležité, proto jsou naše výrobky zpracovány a přísně kontrolovány v EU.

KVALITNÍ VÝROBA

Je pěstována podle nejnovějších vědeckých metod. Tablety jsou lisované za studena a neobsahují žádné konzervanty, umělé příchutě nebo barviva.

VYSOKÝ OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK

Náš produkt obsahuje látky, které mají antioxidační, protizánětlivé a protirakovinné vlastnosti, což z ní něho populární prostředek v boji proti mnoha zdravotním problémům.

Další použití Černuchy

Někteří jedinci ji používají k posílení duševního zdraví, protože složky černuchy mají antidepresivní a relaxační účinky, což může pomoci snižovat stres, úzkost a zlepšovat celkovou duševní pohodu. Také některé studie naznačují, že černucha má protirakovinné vlastnosti a pomáhá předcházet vzniku některých typů nádorů.

Související produkty

Nevyhovuje ti Černucha?

Máš zájem o další nebo jiné zajímavé doplňky stravy? Podívej se na náš široký sortiment výživových doplňku či jiných produktů.

Vybrat