Aloe Vera

Aloe Vera

Aloe vera je rostlina s mnoha blahodárnými vlastnostmi. Její gel, který se nachází v dužině listů, je bohatý na vitamíny, minerály a další živiny, což přináší mnoho pozitivních účinků pro lidské tělo. Historie aloe very sahá až do starověkého Egypta, kde ji nazývali "rostlina nesmrtelnosti" a využívali ji k léčení ran, popálenin a péči o pokožku. Dnes je aloe vera známá především pro své výživné a hydratační účinky na pokožku. Její gel se často používá pro ošetření popálenin, akné a vyrážek, což jí zajistilo popularitu po celém světě.

Co Aloe Vera obsahuje

Naše aloe vera pití je vyrobeno z vysoce kvalitních čerstvých listů aloe vera, abychom zajistili organický produkt nejvyšší kvality. Naše BIO šťáva se skládá z téměř 100% čisté šťávy bez použití koncentrátu. Pro trvanlivost je přidáno pouze 0,3% přírodní kyseliny citronové. Každá láhev obsahuje bohaté množství enzymů, vitamínů, minerálů a antioxidantů.

ÚČINKY

POMÁHÁ PŘI DETOXIKACI TĚLA

Podporuje přirozenou detoxikaci těla, zdravou funkci jater, eliminuje škodlivé látky a to vše díky enzymů, vitamínů, minerálů a antioxidantů.

PODPORUJE TRÁVENÍ

Zlepšuje trávicí procesy, reguluje střevní mikroflóru, efektivně podporuje vstřebávání živin v těle a pomáhá udržovat zdravé a vyvážené trávení.

POSILUJE IMUNITNÍ SYSTÉM

Aktivně podporuje obranyschopnost těla proti infekcím a nemocem díky přírodním složkám, které působí jako stimulanty imunitního systému.

ZLEPŠUJE HYDRATACI TĚLA

Díky svému složení, podporuje pružnost pokožky a zdravé fungování buněk, což přispívá ke zdravému a mladistvému vzhledu pokožky.

Další účinky

DALŠÍ ÚČINKY

POMÁHÁ PŘI HOJENÍ

Podporuje regeneraci tkání, urychluje proces hojení ran a redukuje záněty. Obsahuje kolagen, klíčový pro obnovu a hojení tkání.

SNIŽUJE HLADINU KREVNÍHO CUKRU

Obsahuje přírodní látky, které podporují citlivost na inzulin, napomáhají vstřebávání glukózy a snižují hladinu krevního cukru.

ZVYŠUJE ENERGII

Obsahuje přírodní složky, které působí jako přirozené stimulanty, které dodávají tělu energii, podporují vytrvalost a zvyšují vitalitu organismu.

ZLEPŠUJE KVALITU VLASŮ A NEHTŮ

Posiluje jejich strukturu, zlepšuje jejich vzhled, odolnost a podporuje růst, čímž zlepšuje jejich odolnost, vzhled a zdraví.

Koupit ALOE VERA

Dávkování Aloe Vera

Přidejte přibližně 20 ml (2 polévkové lžíce) aloe vera šťávy do libovolného nápoje a užijte 2-3x denně. Před použitím důkladně protřepejte. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do pěti týdnů. Tento produkt není doporučován těhotným ženám a dětem do 3 let.

Posunout nahoru

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

BIO KVALITA

Tento produkt, tak jako většina je v Bio kvalitě, tedy v té nejvyšší možné. Na kvalitě nám jednoduše záleží a věříme, že i Vám.

KONTROLOVÁNO V EU

Věříme, že kvalita a kontrola jsou velmi důležité, proto jsou naše výrobky zpracovány a přísně kontrolovány v EU.

PEČLIVÝ VÝBĚR DODAVATELE

Pečlivě vybíráme a dovážíme od ověřeného dodavatele, se kterým máme zkušenosti a můžeme říci, že jejich kvalita je prémiová.

VYSOKÝ OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK

S vysokým obsahem účinných látek je Aloe vera šťáva cenným doplňkem stravy pro podporu imunitního systému, trávicího systému a celkového zdraví.

Koupit ALOE VERA

Související produkty

Nevyhovuje ti Aloe Vera?

Máš zájem o další nebo jiné zajímavé doplňky stravy? Podívej se na náš široký sortiment výživových doplňku či jiných produktů.

Vybrat