Guarana BIO 100 kapslí v lahvičce

399 Kč 4 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Guarana BIO kapsle v praktické pevné lahvičce
 
  • Kofein napomáhá ke zvýšení bdělosti
  • Přispívá ke zvýšení koncentrace
  • Kofein napomáhá k dosažení lepší fyzické výkonnosti
  • Bohatý zdroj antioxidantů a vitamínů
  • Zpracováno v České republice do příjemné formy kapslí.

1 kapsle obsahuje 600mg BIO Guarany

nevíš co je guarana?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Guarana, rostlina pocházející z Amazonského deštného pralesa, je bohatým zdrojem kofeinu, který je známý pro své povzbuzující a léčebné účinky. Její kofein napomáhá ke zvýšené bdělosti, přispívá ke zvýšené koncentraci a také k dosažení lepší fyzické výkonnosti. Tento doplněk je ideální pro široké spektrum uživatelů včetně sportovců, studentů a profesionálů s fyzicky či mentálně náročným povoláním. Díky formě kapslí se polykají s lehkostí a zajišťují optimální vstřebávání účinných látek.

Proč nakoupit u nás?

Bio Kvalita

Guarana je sbírána v certifikovaném ekologickém pěstování nebo z divokého růstu. Díky tomu je její kvalita nejvyšší možná.

Ruční sběr v Amazonii

Sběr probíhá ručně za zapojení místních, kterým navíc díky tomu dostávají pracovní příležitost místní farmáři a sběrači.

Zpracováno udržitelně v EU

Guarana je po šetrném sběru, sušení a tradičním drcení převezena do Německa kde je prověřena v laboratořích a pak do ČR kde je kapslována.

Forma kapslí

Kapsle nabízí dokonalou kombinaci pohodlí a přesnosti. S lehkostí se polykají a zajišťují optimální vstřebávání účinných látek.

ÚČINKY

NAPOMÁHÁ KE ZVÝŠENÍ BDĚLOSTI

Kofein může způsobit pocit většího bdění a ostražitosti tím, že blokuje působení adenosinu, neurotransmiteru, který podporuje spánek a relaxaci.

PŘISPÍVÁ KE ZVÝŠENÍ KONCENTRACE

Může efektivně zlepšit kognitivní schopnosti, jako je schopnost soustředění se, koncentrace a mentální jasnost, což vede k lepším výsledkům.

POZITIVNĚ OVLIVŇUJE FYZICKÝ VÝKON

Kofein, který obsahuje, má pozitivní vliv na svalové kontrakce, působí příznivě proti únavě a hraje roli při sportovním výkonu.

PŘISPÍVÁ K DOBRÉ NÁLADĚ

Může mít povzbuzující účinky na náladu a potenciálně může snižovat riziko deprese. Může také zlepšovat celkovou náladu díky látkám obsažených v guaraně.

Další účinky

DÁVKOVÁNÍ GUARANY

Doporučená denní dávka guarany je 600-2400 mg, což odpovídá 1-4 tabletám. Ideální je ji užívat před jídlem pro lepší stimulaci, avšak může způsobit zažívací potíže. Po jídle nebo s jídlem je užívání pohodlnější a snižuje riziko žaludečních obtíží. Osoby se zvýšeným krevním tlakem nebo se srdečními problémy by měly užívat guaranu s opatrností a po konzultaci s odborníkem.

Posunout nahoru

GUARANA VS KÁVA

Kofein z Guarany se narozdíl od kávy nevstřebává v žaludku, ale až ve střevech. Uvolněný kofein, ale i další přírodní látky v Guaraně obsažené, tedy nedráždí žaludek. Kofein z Guarany se uvolňuje postupně a doba účinku je tedy delší. Ten nastavá obvykle až po hodině a trvá 6-8 hodin. Guarana obsahuje až 6-ti násobek kofeinu oproti kávě, je tedy velmi silným stimulantem a neměli bychom ji i kvůli dlouhému účinky vůbec používat ve večerních hodinách.

PRO JAKÉ ÚČELY SE GUARANA POUŽÍVÁ?

PRO ZVÝŠENÍ BDĚLOSTI

Pokud potřebujete zvýšit svou bdělost a pozornost během dne, guarana může pomoci. Lze ji užívat ráno nebo při poklesu energie.

PRO DLOUHODOBOU KONCENTRACI

Někteří lidé užívají guaranu pro zvýšení koncentrace a mentální ostrosti, obzvláště během práce nebo intenzivního studia.

PRO BOJ PROTI ÚNAVĚ

Guaranu můžete zařadit do svého denního režimu kdykoliv pocítíte únavu nebo výpadky energie a toužíte po rychlém a efektivním povzbuzení.

PŘED TRÉNINKEM

Mnoho lidí bere guaranu jako předtréninkový stimulant, protože může zvýšit energii, bdělost a vytrvalost. Užívání guarany před cvičením může pomoci zvýšit výkonnost během tréninku.

POTLAČENÍ CHUTĚ K JÍDLU

Někteří lidé používají guaranu za účelem snížení hmotnosti, protože tento přírodní doplněk stravy může efektivně potlačit chuť k jídlu.

Posunout nahoru

Související produkty

Yerba Mate

Koupit YERBU

Nevyhovuje ti Guarana?

Máš zájem o další nebo jiné zajímavé doplňky stravy? Podívej se na náš široký sortiment výživových doplňku či jiných produktů.

Vybrat

Doplňkové parametry

Kategorie: Guarana
Hmotnost: 0.1 kg
Dávkování: 1-4 kapsle denně
Jedna tableta obsahuje: 600mg Guarany
Obsah kofeinu v jedné kapsli: 24-48mg
Typ produktu: BIO, Doplňky stravy
Účel: Energie, Detoxikace, Koncentrace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: