Vitamín D3 z lišejníku 2500IU - 100 kapslí v lahvičce

349 Kč 3 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Tablety Vitamín D3 z lišejníku 2500 IU v praktické pevné lahvičce

  • Podílí se na zdraví kostí 
  • Napomáhá imunitnímu systému
  • Přispívá k modulaci imunitních buněk
  • Je jedním z klíčů ke zdraví srdce
  • Vyrobeno v ČR pod farmaceutickým dohledem

Průměrná hmotnost jedné tablety je 250 mgz čeho je 62,5 μg/2500 IU 1250*Vitamínu D3 (Cholekalciferol).

*% DRHP (denní referenční hodnota příjmu)

nevíš co je vitamín D3?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín D3 je v tucích rozpustný vitamín, který si tělo dokáže samo vytvářet prostřednictvím působení UV záření na pokožku. Napomáhá imunitnímu systému, správné funkci svalů a působí příznivě na regulaci krevního tlaku. Proto je důležité zajistit si jeho dostatečný příjem buď ze slunečního záření, potravy, nebo doplňků stravy, zejména pokud žijete v oblastech se slabým slunečním zářením nebo máte omezený přístup k venkovnímu prostředí.

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

FORMA TABLET

Vitamín D3 v tabletách nabízí dokonalou kombinaci pohodlí a přesnosti. Snadno se polykají a zajišťují optimální vstřebávání účinných látek.

VLASTNÍ VÝROBA V ČR

Věříme, že kvalita produktu je velmi důležitá, a proto jsou naše výrobky zpracovávány v České republice pod farmaceutickým dohledem.

KVALITNÍ BALENÍ

Vitamín D3 je zabalen v tvrdé černé lahvičce, která ho chrání před sluncem a vlhkostí, tyto faktory mají na kvalitu zboží zásadní vliv.

VYSOKÝ OBSAH VITAMÍNU D3 V JEDNÉ TABLETĚ

Díky bohatému množství účinných látek v jedné tabletě postačí pouze 1 tableta denně, abyste pocítili jeho pozitivní účinky.

Posunout nahoru

ÚČINKY

PODÍLÍ SE NA ZDRAVÍ KOSTÍ

Ovlivňuje vstřebávání vápníku a fosforu z potravy a zároveň také jejich uvolňování z kostí, což je klíčové pro zachování silných a zdravých kostí.

NAPOMÁHÁ IMUNITNÍMU SYSTÉMU

Vitamín D3 napomáhá podporovat imunitní systém a to hned několika způsoby, čímž přispívá v boji proti infekcím a zánětům.

PŘISPÍVÁ K MODULACI IMUNITNÍCH BUNĚK

Má vliv na aktivitu imunitních buněk. Pomáhá udržovat rovnováhu mezi různými typy imunitních buněk a reguluje jejich funkci.

ZVÝŠENÁ PRODUKCE ANTIMIKROBIÁLNÍCH LÁTEK

Vitamín D3 stimuluje produkci antimikrobiálních látek, které pomáhají v boji proti infekcím tím, že ničí patogenní mikroorganismy, jako jsou bakterie a viry.

Další účinky

Dávkování

Doporučená denní dávka vitamínu D3 není jednotně stanovena. Dospělým doporučujeme užívat 1 tabletu denně, zejména při jeho nedostatku nebo jeho zvýšené potřebě. Toto dávkování je vhodné v zimních měsících, kdy je snížena jeho tvorba nebo při nemoci. Během letních měsíců lze užívat 1 tabletu ob den. Načasování užívání vitamínu D3 v rámci dne není důležité, větší roli hraje pravidelné užívání pro dosažení maximálního účinku.

VZTAH S JÍDLEM

Užívání vitamínu D3 s jídlem nebo po jídle je nezbytné. Vitamín D3 je rozpustný v tucích, proto je důležité, aby dané jídlo obsahovalo množství rostlinného nebo živočišného tuku. Užívání před jídlem není vhodné, protože snižuje vstřebatelnost vitamínu D3.

KDY ZAČNE PŮSOBIT, JAK DLOUHO BRÁT?

Rychlost projevu účinků spojených s užíváním vitamínu D3 se může individuálně lišit a závisí na mnoha faktorech, zejména na deficitu vitamínu D3 v organismu, dále pak na dávce, délce užívání, stravovacích návycích a individuální reakci organismu. Někteří lidé mohou začít pozorovat pozitivní účinky užívání vitamínu D3 poměrně rychle, zatímco u jiných může trvat déle, než začnou být výsledky patrné.

Posunout nahoru

Související produkty

Hořčík

Koupit HOŘČÍK

Nevyhovuje ti Vitamin D3?

Máš zájem o další nebo jiné zajímavé doplňky stravy? Podívej se na náš široký sortiment výživových doplňku či jiných produktů.

Vybrat

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamin D3
Hmotnost: 0.1 kg
Typ produktu: Doplňky stravy
Účel: Relax, Energie, Paměť, Imunita, Srdce a cévy
Dávkování: Doporučená denní dávka je 1 tableta, zejména v zimních měsících a v případě jeho nedostatku. Během letních měsíců je doporučeno užívat preventivně jednu tabletu ob den.
Složení: Mikrokrystalické celulóza, stearan hořečnatý rostlinného původu, oxid křemičitý, cholekalciferol.
Upozornění: Užívání vitamínu D3 je poměrně bezpečné, avšak těhotné a kojící ženy, osoby s onemocněním ledvin, osoby s osteoporózou a děti by měly konzultovat konzumaci s odborníkem.
Skladování: Skladujte v temnu a suchu, mimo dosah dětí.
Provozovatel: Shamind trade s.r.o., Olšinky 177/18, 747 21 Kravaře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: