CéBéDé olej 10% full spectrum

899 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Kvalitní CéBéDé olej 10% full spectrum s příchutí zázvoru

  • Fullspektrální olej obsahuje nejvíce účinnných složek
  • 10 % CéBéDé je nejoblíbenější koncentrací
  • CéBéDé může zlepšit kvalitu spánku
  • Napomáhá relaxu a uklidnění
  • Vhodné proti bolesti a k regeneraci
  • Příjemná zázvorová příchuť

Obsah 10ml

nevíš co je cébédé?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konopný olej má mnoho benefitů, mezi které patří snížení stresu a s tím spojená relaxace a zvýšení kvality spánku. CéBéDé je vhodný pomocník v boji proti akné, zlepšuje stav pokožky. Dále také podporuje kardiovaskulární systém a zdraví mozkových buněk. Vhodný je také pro sportovce k lepší regeneraci po sportovním výkonu, podporuje normální činnost svalů a kloubů, ale i přirozenou obranyschopnost. CéBéDé olej se získává z rostliny konopí a není psychoaktivní látkou jako THC. Fullspektrální olej má tu výhodu, že obsahuje všechny kanabinoidy a proto je jeho účinek mnohem více synergický a kvalitnější než tomu bývá u širokospektrálních olejů.

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

NEJKVALITNĚJŠÍ FULLSPECTRÁLNÍ OLEJ

Oleje se mezi sebou liší množstvím různých kanabidiolů. Každá z těchto látek má nějaký jiný účinek. Nejvhodnější je širokospektrální CéBéDé olej, který obsahuje všechny kanabidioly a jeho efekt je díky synergii nejlepší.

CERTIFIKACE ORGANIC

Naše oleje splňují přísné normy pro certifikování jako organické, tedy nejvyšší možný standard. Organic je označení pro pěstování, ve kterém jsou striktně zakázány chemické látky jako pesticidy, herbicidy, a jiná chemická hnojiva.

LABORATORNĚ TESTOVÁNO V EU

Tento olej je testován nezávislými evropskými certifikačními společnostmi a je tedy zárukou vysoké kvality. Ten je označen EU organic, která certifikuje pouze výrobky z EU a dohlíží na nejvyšší kvalitu.

BEZ UMĚLÉHO VYLEPŠENÍ

Naše CéBéDé oleje jsou přírodní a nejsou nijak chemicky upravovány. Znakem kvality je počet všech látek, ne pouze CéBéDé. To bývá u vyšších koncentrací přidáváno uměle a olej tedy postrádá synergický efekt všech látek.

ÚČINKY

LEPŠÍ SPÁNEK

CéBéDé zlepšuje spánkové poruchy jako v různých fázích tedy v oblasti REM spánku. To se týká fáze, kdy se zdají sny a CéBéDé pomáhá proti špatnému spánku, který bývá v této fázi spojován s nočními můrami.

OCHRANA MOZKU

CéBéDé snižuje příznaky a chrání před vznikem některých neurologických poruch. Díky působení na endokanabinoidní systém poskytuje ochranu před nemocemi jako epilepsie, Parknisonova nebo Alzheimerova nemoc.

SNIŽUJE ÚZKOST A DEPRESI

Výzkumy v oblasti psychických problémů jako jsou deprese nebo úzkosti ukázaly pozitivní výsledky při zkoumání vlivu na mozkové receptory. Ty jsou zásobovány více serotoninem, který reguluje náladu a sociální chování.

POMÁHÁ PROTI AKNÉ

Jako pomoc proti akné funguje také CéBéDé, které působí protizánětlivě a zabraňuje aktivaci látek působících na akné. Dále také zabraňuje buňkám mazových žláz vylučovat nadměrné množství mazu.

Další účinky

CéBéDé OLEJ DÁVKOVÁNÍ

Kapáním pod jazyk:

CéBéDé kapky aplikujeme pod jazyk, vydržíme alespoň 60 sekund, než polkneme. CéBéDé olej je ideální aplikovat podle tělesné hmotnosti, obecně se doporučuje 1-3 kapky. CéBéDé účinky se dostaví zhruba po 10-20 minutách s trváním asi 6 hodin. CéBéDé kapky lze aplikovat vícekrát denně.

Přidáním do jídla:

Přidejte požadované množství kapek do svého oblíbeného jídla či pití (může to být čistá voda i horký čaj). Účinky se dostaví zhruba po 2 hodinách a mohou trvat až po dobu 6-ti hodin.

Posunout nahoru

CERTIFIKACE

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

CéBéDé OLEJ 10%

Koupit CéBéDé OLEJ

CéBéDé OLEJ 15%

Koupit CéBéDé OLEJ

CéBéDé KVĚTY

Koupit CéBéDé KVĚTY

NEVYHOVUJE TI CéBéDé OLEJ?

Máš zájem o další nebo jiné zajímavé doplňky stravy? Podívej se na náš široký sortiment výživových doplňku či jiných produktů.

Vybrat

Doplňkové parametry

Kategorie: CéBéDé olej
Hmotnost: 0.2 kg
Typ produktu: CéBéDé
Účel: Relax, Spánek, Detoxikace
Upozornění: Výrobek není potravinou – v žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: